СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ РАЙОН

1. «Я люблю тебе, Україно!»

Дар'я Бега, Олена Галушко та Дар’я Бондар, солістки зразкового художнього колективу вокально-хорової студії «Диво калинове» Центру позашкільної роботи, художній керівник – заслужена артистка України Оксана Калінчук, керівник Анна Крижановська

2. «Рожевий вальс»

Ансамбль класичного танцю «Перлина», художній керівник Вікторія Тимошенко

3. «Попелюшка»

Софія Сізик, солістка дитячого вокального ансамблю «Зірнички», художній керівник – відмінник освіти України Ірина Косенко

4. «В українському лісочку»

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Маргаритка», художній керівник Ярощук Миколаївна

5. «O, sole mio»

Давид Геворгян, соліст зразкового художнього колективу вокально-хорової студії «Диво калинове», художній керівник – заслужена артистка України Оксана Калінчук

6. «Stone Cold»

Марія Леонова, учениця Київської музичної школи № 22, художній керівник Еліна Миронова

7. Естрадний танець «За ягодами»

Дитячий колектив народного танцю «Волошки НВК», керівник Вікторія Беспрозванна

8. «Зоопарк»

Дитячий вокальний ансамбль «Зірнички», художній керівник – відмінник освіти України Ірина Косенко

9. «Квіткове терпіння»

Dance cтудія Vернісаж Солом’янського району, художній керівник Злата Поліщук

10. «Чи я не хазяйка?»

Фольклорний ансамбль «Ягілочка» Центру дитячо-юнацької творчості, художній керівник Світлана Шевченко, акомпаніатор Михайло Вишневський

11. «Годиннички»

Хореографічний колектив «Mary Dance» Київської дитячої музичної школи № 15 ім.В.Г.Щигловського, художні керівники Надія Мележик та Марія Воробей

12. «Тече вода»

Мар’ян Романченко, соліст народного художнього колективу ансамблю народних інструментів та української пісні «Чорнобривці», художній керівник Роман Романченко

13. «Розминка для тигрят»

Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Крок», художній керівник Ольга Ніколау

14. Орел «Україна-ромашковий край»

Дитячий вокальний ансамбль «Зірнички», художній керівник – відмінник освіти України Ірина Косенко

15. Варіація з балету «Есмеральда»

Стефанія Тицька, солістка ансамблю класичного танцю «Перлина», художній керівник Вікторія Тимошенко

16. «Старенький трамвай»

Анна Бородкіна та Анна Оверченко, солістки народного художнього колективу хору «Зірниця», художній керівник – заслужений вчитель України Павло Мережин, хормейстер Олена Мережина

17. «Янголи»

Спортивно-хореографічний гурток «Грейс», художній керівник Ірина Кирилюк

18. «Синьоокий край»

Вікторія Кривенко, солістка народного художнього колективу хору «Зірниця», художній керівник – заслужений вчитель України Павло Мережин, хормейстер Олена Мережина

19. «Мавка»

Марія Василенко, солістка ансамблю класичного танцю «Перлина», художній керівник Вікторія Тимошенко

20. «Filing good»

Валерія Зайцева, солістка зразкового театру-студії мюзиклу «ОКей!» Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова

21. «Веселі конфетті»

Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Крок», художній керівник Ольга Ніколау

22. «Трансформери»

Хореографічний колектив «Mary Dance» Київської дитячої музичної школи № 15 ім. В. Г. Щигловського, художні керівники Надія Мележик та Володимир Шпак

23. «Feeling good»

Злата Ляпіна, вихованка студії вокалу клуба «Вирлиця», керівник Данило Карачевский

24. «Мелодія життя»

Спортивно-хореографічний гурток «Грейс», художній керівник Ірина Кирилюк

25. «Минає день, минає ніч»

Христина Старикова, солістка вокальної студії «Талісман», викладач Ганна Заєць

26. «Козачок»

Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Чисті роси» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, художній керівник – заслужений артист України, керівники – відмінник освіти України Віктор Розумний, заслужений артист України Микола Бадрак, Олена Стрельнікова

27. «Rocketman»

Данило Сокоренко, вихованець студії вокалу клуба «Вирлиця», керівник Данило Карачевский

28. «Топ-модель по-українськи»

Dance cтудія Vернісаж, художній керівник Злата Поліщук

29. Someone in the croud з мюзиклу «Ла-ла-ленд»

Валентина Максимова, Софія Сусак, Валерія Зайцева та Юлія Шаповал, солістки відділення мюзиклу Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, викладач Аліна Поліщук

30. «Це моє рішення»

Хореографічний колектив «Mary Dance» Київської дитячої музичної школи № 15 ім. В. Г. Щигловського, художні керівники Надія Мележик та Тетяна Конєва

31. Can you feel the love toninght

Олександр Мартиненко, вихованець студії вокалу клуба «Вирлиця», керівник Данило Русланович Карачевский

32. Народний танець «Сіртаки»

Дитячий колектив народного танцю «Волошки НВК» НВК Солом’янського району, керівник Вікторія Беспрозванна

33. «Прогулянка»

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Маргаритка»

34. Українське попурі

Виконує народний художній колектив ансамбль народних інструментів та української пісні «Чорнобривці»

35. «Арагонська хота»

Ансамбль класичного танцю «Перлина», художній керівник Вікторія Тимошенко

36. «Ти прекрасна моя Батьківщина»

Народний художній колектив хор «Зірниця», художній керівник – заслужений вчитель України Павло Мережин, хормейстер Олена Мережина

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.