Переможці

Солом'янський район

Вокал 

Молодша група 
 
1. «O, sole mio»
Давид Геворгян, соліст зразкового художнього колективу вокально-хорової студії «Диво калинове», художній керівник – заслужена артистка України Оксана Калінчук 
 
2. «Чи я не хазяйка?»  
Фольклорний ансамбль «Ягілочка» Центру дитячо-юнацької творчості, художній керівник Світлана Шевченко, акомпаніатор Михайло Вишневський 
 
3. «Попелюшка»  
Софія Сізик, солістка  дитячого вокального ансамблю «Зірнички», художній керівник – відмінник освіти України Ірина Косенко  
 
3. «Зоопарк» 
Дитячий вокальний ансамбль «Зірнички», художній керівник – відмінник освіти України Ірина Косенко  
 
 
Середня група 
 
1. «Українське попурі»  
Виконує народний художній колектив ансамбль народних інструментів та української пісні «Чорнобривці»
 
1. «Минає день, минає ніч» 
Христина Старикова, солістка вокальної студії «Талісман», викладач Ганна Заєць 
 
2. «Stone Cold»
Марія Леонова, учениця Київської музичної школи № 22, художній керівник Еліна Миронова 
 
2. «Filing good» 
Валерія Зайцева, солістка зразкового театру-студії мюзиклу «ОКей!» Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова 
 
2. «Feeling good»
Злата Ляпіна, вихованка студії вокалу клуба «Вирлиця», керівник Данило Карачевский 
 
3. Someone in the croud з мюзиклу «Ла-ла-ленд» 
Валентина Максимова, Софія Сусак, Валерія Зайцева та Юлія Шаповал, солістки відділення мюзиклу Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, викладач Аліна Поліщук 
 
3. «Старенький трамвай» 
Анна Бородкіна  та Анна Оверченко, солістки народного художнього колективу хору  «Зірниця», художній керівник – заслужений вчитель України Павло Мережин, хормейстер Олена Мережина 
 
3. «Синьоокий край» 
Вікторія Кривенко, солістка народного художнього колективу хору  «Зірниця», художній керівник – заслужений вчитель України Павло Мережин, хормейстер Олена Мережина     
 
 
Старша група 
 
1. «Ти прекрасна моя Батьківщина»  
Народний художній колектив хор  «Зірниця», художній керівник – заслужений вчитель України Павло Мережин, хормейстер Олена Мережина
 
2. «Я люблю тебе, Україно!» 
Дар'я Бега, Олена Галушко та Дар’я Бондар, солістки зразкового художнього колективу вокально-хорової студії «Диво калинове» Центру позашкільної роботи, художній керівник – заслужена артистка України Оксана Калінчук, керівник Анна Крижановська
 
2. Can you feel the love toninght 
Олександр Мартиненко, вихованець студії вокалу клуба «Вирлиця», керівник Данило Русланович Карачевский 
 
3. «Rocketman»
Данило Сокоренко, вихованець студії вокалу клуба «Вирлиця», керівник Данило Карачевский 
 
 

Хореографія 

Молодша група 
 
1. «Рожевий вальс»  
Ансамбль класичного танцю «Перлина», художній керівник  Вікторія Тимошенко 
 
1. Варіація з балету «Есмеральда»   
Стефанія Тицька, солістка ансамблю класичного танцю «Перлина», художній керівник  Вікторія Тимошенко 
 
2. «В українському лісочку» 
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Маргаритка», художній керівник Ярощук Миколаївна 
 
2. «Розминка для тигрят»  
Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Крок», художній керівник Ольга Ніколау
 
2. «Годиннички» 
Хореографічний колектив «Mary Dance» Київської дитячої музичної школи № 15 ім.В.Г.Щигловського, художні керівники Надія Мележик та Марія Воробей
 
3. Естрадний танець «За ягодами» 
Дитячий колектив народного танцю «Волошки НВК», керівник Вікторія Беспрозванна 
 
3. «Квіткове терпіння»  
Dance cтудія Vернісаж Солом’янського району, художній керівник Злата Поліщук 
 
3. «Веселі конфетті»  
Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Крок», художній керівник Ольга Ніколау
 
 
Середня група 
 
1. «Мавка» 
Марія Василенко, солістка ансамблю класичного танцю «Перлина», художній керівник  Вікторія  Тимошенко 
 
1. «Трансформери»  
Хореографічний колектив «Mary Dance» Київської дитячої музичної школи № 15 ім. В. Г. Щигловського, художні керівники Надія Мележик та Володимир Шпак 
 
2. «Янголи»  
Спортивно-хореографічний гурток «Грейс», художній керівник Ірина Кирилюк
 
3. «Козачок» 
Народний художній колектив хореографічний ансамбль «Чисті роси» Центру дитячої та юнацької творчості Солом’янського району, художній керівник – заслужений артист України, керівники – відмінник освіти України Віктор Розумний, заслужений артист України Микола Бадрак, Олена Стрельнікова 
 
3. Народний танець «Сіртаки» 
Дитячий колектив народного танцю «Волошки НВК» НВК Солом’янського району, керівник Вікторія Беспрозванна 
 
 
Старша група 
 
1. «Арагонська хота»   
Ансамбль класичного танцю «Перлина», художній керівник  Вікторія Тимошенко
 
2. «Прогулянка» 
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Маргаритка»
 
2. «Мелодія життя»  
Спортивно-хореографічний гурток «Грейс», художній керівник Ірина Кирилюк 
 
3. «Топ-модель по-українськи»  
Dance cтудія Vернісаж, художній керівник Злата Поліщук 
 
3. «Це моє рішення»
Хореографічний колектив «Mary Dance» Київської дитячої музичної школи № 15 ім. В. Г. Щигловського, художні керівники Надія Мележик та Тетяна Конєва 
 

 

Святошинський район

Вокал 

Молодша група 
 
1.  Simply the best 
Вероніка Голенко, солістка зразкового художнього колективу театру пісні «Ладоньки», художній керівник Світлана Садовенко 
 
2. «Королівство кішок»  
Марія Гринько, солістка зразкової театру-студії мюзиклу «ОКей!» Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, викладач Марія Янкіна 
 
2. «Что меня ждет» 
Дарія Берлева, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise, художній керівник Володимир Пірожак 
 
3. Wrecking ball  
Анастасія Масик, солістка творчого музичного центру Jam Session, викладач вокалу Світлана Сергієва
 
3. Віночок українських пісень  
Дует у складі Вікторії та Вероніки Палієнко школи № 317, художній керівник Світлана Кириченко
 
 
Середня група 
 
1. «До-ре-мі»  
Народний художній колектив  вокальна студія «Елегія», художні керівники Наталія Шилова та Оксана Дружинська 
 
1.  Lovefool  
Валентина Максимова, солістка зразкового театру-студії мюзиклу «ОКей!» Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Оксана Ковальова, викладач Марія Янкіна 
 
2. «Твоя земля»  
Дует Golden Fenix у складі Луїзи Уберії та Катерини Олексієнко, солісток народного художнього колективу студії естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацкого  спортивного клубу «Бригантина», керівник Тетяна Северенчук                                                                                 
2. Luna 
Богдан  Шкода, соліст Київської музичної школи № 22 Святошинського району, викладач вокалу Юлія Шавердашвілі 
 
3. «Біля тополі» Пісня з репертуару групи «Еней» 
Катерина Олексієнко, солістка народного художнього колективу студії естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького  спортивного клубу «Бригантина», керівник Тетяна Северенчук                                                     
                   
3. «Намалюй»  
Луїза Уберія, солістка народного художнього колективу студії естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького  спортивного клубу «Бригантина» Святошинського району, керівник Тетяна Северенчук 
 
3. Hallelujah 
Арсеній Фалілеєв, соліст ансамблю естрадного вокалу Sun Rise», художній керівник Володимир Пірожак 
 
 
Старша група 
 
1.  «Ой, ходить сон»  
Народний художній колектив  вокальна студія «Елегія», художні керівники Наталія Шилова та Оксана Дружинська 
 
1. «Adagio»
Катерина Груздева, студентка  Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв міста Києва
 
3. «Музика» 
Вокальна група «Водограй» гуртка «Національна музична творчість» Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник», художній керівник Олена Возн
 
 

Хореографія 

Молодша група 
 
1.  «Кралечки»  
Народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз», художні керівники Катерина Звєрєва та Анастасія Сушка 
 
1.  «Нічна тривога»  
Народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького  спортивного клубу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал та Алла Файферт                                                     
 
2. «Cупергерої» 
Народний художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Стелз», художній керівник Катерина Звєрєва 
 
2. «Шик та блиск» 
Народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького  спортивного клубу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал та Алла Файферт  
 
3. Естрадний танець «Пригода Червоних Капелюшків»  
Хореографічна група «Морська хвиля» Європейського університету, художній керівник Наталія Блінова
 
3. Сучасна хореографія «Балерина»  
Євдокія Суменкова, солістка дитячої танцювальної студії «Хорошки» Святошинського району, художній керівник Тетяна Ляшенко
 
3. «Чомучки» 
Колектив «Феєрія денс» Палацу творчості дітей та юнацтва, художній керівник Наталія Дудник 
 
 
Середня група 
 
1.  «Хеллоуін» 
Народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького  спортивного клубу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал та Алла Файферт                                                                             
  
2. Соло для самотності»  
Ульяна Плотнікова, солістка народного художнього колективу пластичного театру «Веста» Центру позашкільної роботи Святошинського району, художній керівник – відмінник освіти України Юлія Вілен 
 
3. Сучасна хореографія Hello  
Дитяча танцювальна студія «Хорошки», художній керівник Тетяна Ляшенко
 
3. «Солодких снів»  
Народний художній колектив студія естрадного танцю та вокалу «Бригантина» Дитячо-юнацького  спортивного клубу «Бригантина», художні керівники Оксана Цимбал та Алла Файферт,  постановник Маргарита Козак 
 
3. «На світанку» 
Колектив «Феєрія денс», художній керівник Наталія Дудник 
 
 
Старша група 
 
1. «Я відпускаю тебе»  
Альона Бобровницька, солістка театру-студії східного (арабського) танцю «Вернісаж», художній керівник Наталія Дейнека 
 
2. Сучасний корейський танець  
Солістки ансамблю сучасного танцю JJang, кафедри хореографії Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв міста Києва,  постановник Катерина Джус
 

 

Печерський район

Вокал

Молодша група
 
1. «Сопілочка Яворова» 
Молодша вокальна група народного художнього колективу ансамблю народної музики  «Первоцвіт», художній керівник Юлія Базелюк
 
2. «Різнокольоровий світ»  
Валерія Кожевникова, вихованка зразкового театру естради «Фабрика зірочок»,  художній керівник Ольга   Моторя 
 
2. «Ішла баба по грибочки» 
Адель Кисельова, солістка вокальної групи народного художнього колективу ансамблю народної музики  «Первоцвіт» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Юлія Базелюк
 
3. «Рушничок» 
Катерина Попович, вихованка студії естетичного виховання «Прім арт», художній керівник Тетяна Сайнога 
 
3.  «Дитячі мрії» 
Ярина Рак, учениця дитячої музичної школи № 10 Печерського району, викладач Алла Кучерук  
 
3. «Загадковий світ» 
Злата Бараболя, учениця дитячої музичної школи № 21, викладач  Крістіна Шакула 
 
3. «На зеленому горбочку» 
Молодший склад народного художнього колективу дівочого хору «Вогник» Київського Палацу дітей та юнацтва, хормейстер і диригент Наталія Кулєшова
 
 
Середня група 
 
1. I FEELING GOOD 
Ганна Коротка, солістка Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Аліна Поліщук 
 
2. «I dont wanna be you any more»   
Ангеліна Шпунт, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise, художній керівник Володимир Пірожак 
 
2. «Наче пташечка перепілочка»  
Єва Шевченко, солістка вокальної групи народного художнього колективу ансамблю народної музики  «Первоцвіт» Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Юлія Базелюк
 
2. «Матроси»  
Анжелі Тхапар, учениця дитячої музичної школи № 21, викладач  Крістіна Шакула 
 
3. «Shotgun» 
Єва-Марія Зінник, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise, художній керівник Володимир Пірожак 
 
3. «Молитва за Україну» 
Марія Неймишева, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise, художній керівник Володимир Пірожак 
 
 
Старша група 
 
1.  «Роде наш красний» 
Марта Свистунова, солістка вокальної групи народного художнього колективу ансамблю народної музики  «Первоцвіт», художній керівник Юлія Базелюк
 
2. «Чорнобривці»  
Юра Антоненко, соліст вокального ансамблю Київського вищого професійного училища водного транспорту, художній керівник Євгенія Щербакова 
 
2. «Ой на горі цигани стояли» 
Молодша вокальна група народного художнього колективу ансамблю народної музики  «Первоцвіт», художній керівник Юлія Базелюк
 
2. «Подоляночка» 
Данило Жогель, соліст вокального ансамблю Київського вищого професійного училища водного транспорту, художній керівник Євгенія Щербакова 
 
3. «Пісня батькам» 
Вокальний ансамбль Київського вищого професійного училища водного транспорту, художній керівник Євгенія Щербакова 
 
 

Хореографія 

Молодша група 
 
1.  «Африканська історія»  
Хореографічний ансамбль «Дзига», художній керівник Ольга Харчук, постановник  Тетяна Спиридонова 
 
1.  Сучасна хореографія «Інь та Янь»  
Єсенія та Варвара Філь, солістки колективу Feel Dance, художній керівник Тетяна Філь 
 
2. «Індійський танок» 
Молодший склад народного художнього колективу ансамблю естрадно-класичного танцю «Лілея», художній керівник –  залужений працівник культури України Наталія Кузьменко
 
3. «Вальс годин» 
Ансамбль класичного балету Vira Київського Палацу дітей та юнацтва, художній керівник Ганна Янкіна 
 
3. «Африка»  
Спортивно-хореографічний ансамбль «Каскад» Центру творчості дітей та юнацтва,  художній керівник Тетяна Бородуліна 
 
 
Середня група 
 
1. «Жарт» 
Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», викладач Ірина Жовницька, директор Тетяна Левчук
 
2. «Halloween»  
Колектив сучасної хореографії Flex, художній керівник Євгенія Каравай 
 
2. «Лети»  
Спортивно-хореографічний ансамбль «Каскад»,  художній керівник Тетяна Бородуліна
 
3. «Передчуття» 
Спортивно-хореографічний ансамбль «Каскад» Центру творчості дітей та юнацтва,  художній керівник Тетяна Бородуліна
 
3. «Плескач» 
Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», викладач Ірина Жовницька, директор Тетяна Левчук
 
3. «Перлинки» 
Вікторія Губенко, солістка ансамблю класичного балету Vira, художній керівник Ганна Янкіна 
 
 
Старша група 
 
1.  «Собор кохання» 
Учаснки народного художнього колективу ансамблю естрадно-класичного танцю «Лілея», художній керівник –  залужений працівник культури України Наталія Кузьменко 
 
2. «Запальна Індонезія» 
Хореографічний ансамбль «Дзига», художній керівник Ольга  Харчук, постановник  Маргарита Голубнича 
 
2. «Жартівливий східний танок» 
Молодший склад народного художнього колективу ансамблю естрадно-класичного танцю «Лілея», художній керівник –  залужений працівник культури України Наталія Кузьменко 
 
3. Сучасна хореографія Dance Fly  
Колектив Feel Dance, художній керівник Тетяна Філь 
 

 

Подільский район

Вокал

Молодша група
 
1. «Барви рідної землі» 
Молодший ансамбль вокальної студії «Веселі нотки», художній керівник Наталія Некрасова 
 
2. «Бум бум ла ла»  
Максим Васильков, соліст вокальної студії «Єва», художній керівник Анна Сінгаєвська
 
 
Середня група 
 
1. «You are the reason»
Валерія Лисенко та Нікіта Ачкасов, солісти клубу бардівської пісні «На Подолі», художній керівник Олена Лисенко 
 
1. Summertime Sadness 
Аліна Галецька, солістка зразкового художнього колективу вокального ансамблю «Співаночка», художній керівник Гелена Карпенко 
 
2. La Haine з рок-опери Ромео і Джульєтта  
Ольга Белькова, учениця Дитячої музичної школи № 32, викладач  Світлана Меркулова   
 
2. MOLITVA  
Анастасія Гранюкова, солістка вокальної студії «Єва», художній керівник Анна Сінгаєвська 
 
2. «Верь мне» 
Вероніка Кондратюк, солістка вокальної студії «Єва», художній керівник Анна Сінгаєвська 
 
3. Wicked Game  
Арсен Шавлюк, ученень ЗНЗ Міжнародної школи «Меридіан», художній керівник  Анастасія Дерев’яга 
 
3. «Хто, як не ти»  
Аріна Бочарова, учениця ЗНЗ Міжнародної школи «Меридіан», художній керівник  Анастасія Дерев’яга 
 
 
Старша група 
 
1. «Катюша»  
Катерина Фєдєшова, студентка Університетського коледжу Київського університету ім. Б. Грінченка, художній керівник Христина Голян  
 
2. «Сiмейка Сiмпсонiв» 
Танцювальний проект «Нова хвиля» середньої загальноосвітньої школи № 93, художній керівник Алiса Соколовська 
 
3. «Кольорами»  
Олександра Дідик та Іван Ляшкевич, солісти гурту «Зорептах», художній керівник Олександр Чемерис
 
3.  «Дискотека»  
Виконує Микита Прилуцький  
 
 

Хореографія 

Молодша група 
 
1.  «Після дощу»  
Зразковий хореографiчний колектив «Промiнь» Клубу за місцем проживання «Романтик»,  художній керівник  Віталіна Шелковкіна, педагог Вікторія Глазун 
 
2. «Ми – міньйони» 
Зразковий художній колектив театр танцю «Київські барви», художній керівник Світлана  Музика 
 
2. Народна стилізована хореографія «На полонині» 
Зразковий художній колектив театр танцю «Київські барви» Будинку дитячої творчості Шевченківського району, художній керівник Світлана  Музика 
 
2. «Парасольки» 
Хореографічний ансамбль «Гроно» середньої загальноосвітньої школи № 193, художній керівник Наталія Морозова
 
3. «Куди приводять мрії» 
Танцювальний проект «Нова хвиля» середньої загальноосвітньої школи № 93, художній керівник Алiса Соколовська 
 
3. «Сiмейка Сiмпсонiв» 
Танцювальний проект «Нова хвиля» середньої загальноосвітньої школи № 93, художній керівник Алiса Соколовська 
 
3. «Леді бос»  
Зразковий хореографiчний колектив «Промiнь» Клубу за місцем проживання «Чемпіон»,  художній керівник  Віталіна Шелковкіна, педагог Вікторія Харченко
 
 
Середня група 
 
1. «Рух»  
Зразковий хореографiчний колектив «Промiнь» Клубу за місцем проживання «Сяйво»,  художній керівник  Віталіна Шелковкіна, педагог Оксана Комонова 
 
2. «Кантрі»  
Зразковий художній колектив театр танцю «Київські барви», художній керівник Світлана  Музика 
 
2. «Подолання» 
Ансамбль сучасної хореографії «Злагода»,  художній керівник Олена Кудрявцева 
 
3. Народна хореографія «Koзачок» 
Хореографічний ансамбль «Гроно» середньої загальноосвітньої школи № 193, художній керівник Наталія  Морозова
 
 
Старша група 
 
1. «Яка у нас сьогодні погода?» 
Танцювальний проект «Нова хвиля» середньої загальноосвітньої школи № 93, художній керівник Алiса Соколовська 
 
2. «Тако» 
Зразковий художній колектив театр танцю «Київські барви», художній керівник Світлана  Музика 
 
3. Сучасна хореографія  «Одвічна боротьба»
Хореографічний ансамбль «Гроно» середньої загальноосвітньої школи № 193, художній керівник Наталія  Морозова
 

 

Оболонський район

Вокал 

Молодша група
 
1. «Сім шляхів»
Зразковий театр народної пісні «Слов’яночка» Палацу творчості дітей та юнацтва, художній керівник Тетяна Мурзай 
 
2. «Нехочуха» 
Зразковий театр народної пісні «Слов’яночка», художній керівник Тетяна Мурзай 
 
2. «Stamp your feet» 
Гурток «Музичні візерунки» (пісенна англійська) дитячого  оздоровчо – екологічного  центру, художній керівник Олена Крута 
 
3. La-la-la
Софія Карікова, солістка Талант Центру «М’юзі-смузі», художній керівник Тетяна Матвеєнко 
 
3. «Хочу я братика или сестренку» 
Алiса Корнiйчук, солістка творчого музичного центру «Jam Session», викладач вокалу Катерина  Головатенко
 
 
Середня група 
 
1. I Have Nothing  
Анастасія Оладенко, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise» Палацу творчості дітей та юнацтва міста Бровари, художній керівник Володимир Пірожак 
 
1. Je T`aime  
Софія Атхертон, солістка школи артистів Prima Volta, художній керівник Ксенія Сабадаш 
 
2. Народний спів «Марієчка»  
Єлизавета Астахова, солістка студії «Чарівний спів», художній керівник Ірина Єлаш 
 
2. «Кукушка»  
Діана Руденко, солістка ансамблю естрадного вокалу Sun Rise», художній керівник Володимир Пірожак 
 
2. «Hurt»  
Єлизавета Порутчикова, солістка творчого музичного центру «Jam Session», викладач вокалу Тетяна Купрээва 
 
3.«Мищасливідіти» 
Єлизавета Бондаренко, учениця дитячої школи мистецтв, викладач Світлана Вусатюк 
 
3. «Діти України»  
Софія Вальчик, солістка ансамблю естрадного вокалу «Sun Rise», художній керівник Володимир Пірожак 
 
 
Старша група 
 
1.  Human  
Данііл Косянчук, соліст творчого музичного центру «Jam Session», викладач вокалу Анжеліка Мельник 
 
2. FAITH 
Поліна Булкіна, солістка Школи джазового та естрадного мистецтв, художній керівник Аліна Поліщук 
 
 

Хореографія 

Молодша група 
 
1. «Шоколадні суперечки» 
Зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Вернісаж» спеціалізованої школи № 298, художній керівник Світлана Рідош 
 
2. «Кошенята»  
Зразковий художній колектив студія сучасної хореографії «Вернісаж» спеціалізованої школи № 298, художній керівник Світлана Рідош 
 
3. «Дружба» 
Виконує студія естетичного виховання «Прім арт», художній керівник Тетяна Дольчук 
 
3. «Лісові переспіви» 
Хореографічний ансамбль ЗНЗ Міжнародної школи «Меридіан», художній керівник  Ірина Маковець
 
 
Середня група
 
1. Народна хореографія «Кумайтеся та не лайтеся» 
Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», викладач Алла Комар, директор Тетяна Левчук
 
2. Народна хореографія «Бабусин рушник» 
Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», викладач Ельвіра Пустова, директор Тетяна Левчук 
 
3. «Чарівний сад» 
Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», викладач Ельвіра Пустова, директор Тетяна Левчук 
 
 
Старша група
 
1. «Cтіна плачу»
Колектив ансамбль народного танцю «Дніпряночка» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району, художній керівник Євгенія Гусаченко 
 
2. «Полька -трійка» 
Ансамбль народного танцю «Дніпряночка», художній керівник Євгенія Гусаченко 
 
2. Someone said  
Студія сучасної танцю «Go Up» дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник старший викладач Тетяна Нестерова 
 
3.  AV dance  
Олена Гузій та Вероніка Куценко, солістки студії сучасної танцю «Go Up» дитячої школи мистецтв № 5, художній керівник старший викладач Тетяна Нестерова 
 

 

Дніпровський район

Вокал 

Молодша група
 
1. «Тролі»  
Шоу-група «КомпОт», шеколи Creative school художній керівник Наталія Випрінцева 
 
2. «Гапка» 
Фольклорний ансамбль «Ягілочка» Центру дитячо-юнацької творчості Дніпровського району, художній керівник Світлано Шевченко, акомпоніатор Михайло Вишневський 
 
2. «Demon kitty rag»  
Анжеліка Соколовська, вихованка Creative school «КомпОт», художній керівник Наталія Випрінцева 
 
3. «Олівці» 
Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Намистечко», художній керівник Ольга Яриновська 
 
 
Середня група 
 
1. «Там де ми є» 
Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Намистечко», художній керівник Ольга Яриновська 
 
1. «Базар» побутова пісня  
Фольклорний ансамбль «Ягілочка», художній керівник Світлано Шевченко, акомпоніатор Михайло Вишневський 
 
2. «Люди, як кораблі»  
Данило Бодня, соліст школи артистів Prima Volta, художній керівник Ксенія Сабадаш 
 
2. «Believer»  
Ярослав Сажченко, соліст школи артистів Prima Volta, художній керівник Ксенія Сабадаш 
 
2. «Солодке життя» 
Студія мистецтв DomArt НВК «Домінанта», вчитель музики Даніїл Клягін, хореограф-постановник Ольга Карчевська
 
3. «Zombie» 
Валерія Срібна, солістка зразкового художнього колективу вокального ансамблю «Намистечко», художній керівник Ольга Яриновська 
 
 
Старша група 
 
1. «A lovely night» 
Анастасія Теплюк, студентка Академії керівних кадрів, художній керівник Аліна  Поліщук 
 
1. Hora din Moldova  
Юлія Живодер, студентки ІІІ  курсу Національної Академія Керівних Кадрів Культури і Мистецтв 
 
2. «Just walk away»  
Катерина Чайковська, студентка Київського університету імені Бориса Грінченка, художній керівник Наталія Випрінцева 
 
3. «Monster» 
Лоліта Атаманюк, студентка Київського університету імені Бориса Грінченка, художній керівник Наталія Випрінцева 
 
3. «Кап-кап» 
Народний художній колектив театр-студія «Барвінок», керівник з вокалу Олена Муха,  художній керівник - відмінник освіти України Олена Ковалько, солістка Єлизавета Кульбачна 
 
 

Хореографія 

Молодша група 
 
1. «Новорічна пригода»   
Ансамбль танцю «JAM» школи № 265, художні керівники Ольга Ремезовська та Ангеліна  Суренщикова
 
1. «Вартові»  
Народний художній колектив  театр танцю «Нью-Анс» СЗШ № 182 Дніпровського району, художні керівники: Олена та Владислав  Товбери 
 
2. «Невдале побачення» 
Ансамбль танцю «JAM» школи № 265, художні керівники Ольга Ремезовська та Ангеліна  Суренщикова
 
3. Pom Dance  
Колектив «Черлідінг» НВК № 167, Анастасія Куслива, педагог-організатор – Олена Шильник 
 
 
Середня група 
 
1. «Славянське джерело»  
Народний художній колектив  дитячий  хореографічний ансамбль «Нью-Анс» СЗШ № 182, художні керівники Олена та Владислав  Товбери 
 
2. «Я ліплю із пластиліну, пластилін ніжніше глини…»  
Ансамбль танцю «JAM» школи № 265, художні керівники Ольга Ремезовська та Ангеліна  Суренщикова
 

 

Деснянський район

Вокал 

Молодша група 
 
1. «Моя Україна» 
Ярослав Гаркуша,  дитячої музичної школи № 22, художні керівники Богдана Старенька та Наталія Кірш
 
2. «Водограй»  
Дует «Брати Гнатчуки», Василь та Мирон Гнатчуки,  Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району, художній керівник Любов Уськова
 
2. «Малесеньке кохання» 
Виконує Ярославна Яковенко, художній керівник Руслан Красовский 
 
3. «У долі»
Ансамбль народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок» Спеціалізованої школи I-III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району, художній керівник – відмінник освіти України Олександр  Ігнатов 
 
 
Середня група
 
1. «Шкода» 
Іванна Заборовець, солістка народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок» спеціалізованої школи I-III ступенів № 23 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району, художній керівник – відмінник освіти України Олександр  Ігнатов 
 
1. «Ома» 
Богдан Коназюк, соліст народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок», художній керівник – відмінник освіти України Олександр  Ігнатов
 
2. «Еgo» 
Маргарита Горохова, солістка народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок», художній керівник – відмінник освіти України Олександр  Ігнатов 
 
2. «Ринальдо»  
Каміла Ткаченко, солістка Центру позашкільної освіти, художній керівник Володимир Раєвський
 
3. «Водограй» 
Ансамбль народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок», художній керівник – відмінник освіти України Олександр  Ігнатов
 
 
Старша група 
 
1. Skyfall 
Дар’я Яковенко, художній керівник Жанна Козаченко
 
2. «Відьма» 
Олександра Рудник, солістка народного художнього колективу шкільного театру «Пролісок», художній керівник – відмінник освіти України Олександр  Ігнатов
 
2. «Лети» 
Влада Костюк, солістка народного художнього колективу естрадно-духової студії «Сувенір» Дитячо-юнацького центру, художній керівник Марина Грома 
 

Хореографія 

Молодша група
 
1. «Коліщатка» 
Зразковий художньо хореографічний ансамбль естрадно-спортивного танцю «Автограф» школи № 320 Деснянського району, художні керівники Руслан Козубець та Наталя Бабенко 
 
1. «Ляльки» 
Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», художній керівник Тетяна Левчук 
 
2. «Цукерочки»  
Зразковий художній колектив студія танцю «КаприZ» Центру дитячої та юнацької творчості Деснянського району, художній керівник Ганна Бабкова, хореограф Анастасія Чефонова
 
2. «Квіти» 
Студія естетичного виховання «Прім арт», художній керівник Тетяна Дольчук 
 
2. Daddy  
Ансамбль «Nika Dance» студії фітнесу та танців «Fitness-mix», художній керівник Вероніка Левицька 
 
3. «Дзвіночки» 
Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», художній керівник Тетяна Левчук
 
3. «За покликом серця» 
Танцювальний колектив «Queens», художні керівники Ірина Коломієць  та Альона Толкачова 
 
3. «Україна» 
Танцювальний колектив «Queens», художні керівники Ірина Коломієць та Альона Толкачова 
 
 
Середня група 
 
1. «Веселі клоуни»
Студія «Степ у Чарлі» Центру культури, художній керівник Микола Сушицький
 
1. «Козачий» 
Студія естетичного виховання «Прім арт», художній керівник Тетяна Дольчук 
 
2. «Самотність»  
Зразковий художній колектив студія танцю «КаприZ», художній керівник Ганна Бабкова, хореограф Анастасія Чефонова 
 
2. «Материнська любов» 
Зразковий художній колектив студія танцю «КаприZ», художній керівник Ганна Бабкова, хореограф Анастасія Чефонова 
 
2. «Веселі бубни» 
Хореографічний народний ансамбль  танцю «Міленіум», художній керівник Світлана Новодворська
 
3. «Буковинська полька» 
Танцювальний колектив українського танцю «Барвіночок», художній керівник Тетяна Левчук 
 
 
Старша група 
 
1. «Ой за гаємо гаєм» 
Ірина та Юлія Якушко, солістки хореографічного народного ансамблю  танцю «Міленіум», художній керівник Світлана Новодворська 
 
2. «У пошуках скарбів»  
Хореографічний колектив Little Beetle спеціалізованої школи № 277, художній керівник Ольга Григорова 
 
2. «Неперевершена» 
Колектив «Nika Dance» студії фітнесу та танців «Fitness-mix», художній керівник Вероніка Левицька
 
3. «Карпати» 
Хореографічний народний ансамбль  танцю «Міленіум», художній керівник Світлана Вікторівна Новодворська,  балетмейстер – Ірина Авдєєва 
 
3. «Подих дракона» 
Хореографічний колектив Little Beetle   спеціалізованої школи № 277, художній керівник Ольга Григорова
 

 

Дарницький район

Вокал

Молодша група
 
1. «Розкажу про Україну» 
Назар Вишнівський, соліст студії вокалу «JAM», художній керівник Оксана Меркулова  
 
2. Хлопчик рок-н-рол»  
Дмитро Черкаський, соліст студії вокалу «JAM» Центру позашкільної освіти, художній керівник Оксана Меркулова  
 
3. «Це моя Україна!» 
Марта Боборикіна, солістка народного художнього колективу естрадно-духової студії «Сувенір» Дитячо-юнацького центру, художній керівник Марина Грома 
 
 
Середня група
 
1. «Український йодель» 
Олеся Кічук, студентка І курсу Київської муніципальної академії музики ім.Глієра 
 
1. «Синя пісня»  
Валерія Білоус, вихованка  Вокальної школи Марії Волосянської школи мистецтв 
ім. Л. Ревуцького, художній керівник Марія  Волосянська 
 
2. «Кажется» 
Валерія Вареник, учениця школи І-ІІІ ступенів № 217, керівники Юлія Міхачова, та Дар’я Кузьменко
 
2. «Човен» 
Ансамбль «Потенціал плюс» зразкового художнього колективу вокальної студії «Естрадна пісня», художній керівник Тетяна Тимошенко 
 
3. «Ти можеш змінити все»  
Аліна Анцут, солістка народного художнього колективу естрадно-духової студії «Сувенір» Дитячо-юнацького центру, художній керівник Марина Грома
 
 
Старша група 
 
1. «Молодь змінює світ» 
Хор «Єднання», школи І-ІІІ ступенів № 217, художній керівник – вчитель музичного мистецтва Оксана Тимошенко та Юлія Міхачова, заступник директора з навчально-виховної роботи 
 
2. Українська народна пісня «Гамерицький край»  
Сімейний дует у складі Софії та Галини Сингаєвських ансамблю бандуристів «Доріженька» БДЮТ «Дивоцвіт», художній керівник Галина Сингаєвська 
 
2. «Журавлі»  
Хор «Feel Sound» зразкового художнього колективу вокальної студії «Естрадна пісня»  Центру дитячої та юнацької творчості, художній керівник Тетяна Тимошенко                                                    
 
3. «Роса»  
Іван Костенко, соліст студії вокалу «JAM» Центру позашкільної освіти, художній керівник Оксана Меркулова  
 

Хореографія 

Молодша група 
 
1. «Коломийка»  
Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художні керівники Інна Борзенкова та Ірина Бєльтюкова 
 
2. «Квартирне питання» 
Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Мрія», художній керівник Вікторія Середа 
 
2. «Для тебе» 
Театр танцю «Журавушка» Дитячо-юнацьког центру, художні керівники Тетяна та Валерій Музальови 
 
3. «Butterfly» 
Хореографічний ансамбль «Феєрія» школи І-ІІІ ступенів № 217, художній керівник Марина Будківська 
 
3. «Як у школу прокидаюсь» 
Хореографічний ансамбль «Феєрія» школи І-ІІІ ступенів № 217, художній керівник Марина Будківська 
 
3. «Козачок»  
Ансамбль народного танцю «Промені Хорса» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художній керівник Василь Якубовський 
 
 
Середня група 
 
1. «Невгамовні привиди» 
Зразковий художній колектив ансамбль сучасного танцю «Візаві» школи І-ІІІ ступенів № 62, художній керівник Валентина Солоденко  
 
1. «Маруся»  
Театр танцю «Журавушка» Дитячо-юнацького  центру, художні керівники Тетяна та Валерій Музальови 
 
2. «Тече річка»
Зразковий художній колектив ансамбль сучасного танцю «Візаві» школи І-ІІІ ступенів № 62, художній керівник Валентина Солоденко 
 
3. «Скарби»  
Хореографічний гурток «Крок уперед» Київської інженерної гімназії, художній керівник – педагог-організатор Тетяна Пономаренко 
 
 
Старша група 
 
1. «Ой, я, молода»  
Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художні керівники Інна Борзенкова та Ірина Бєльтюкова, солісти  Каміла Хижняк  і Олександр Рудник 
 
2.  «Єгипетські кішки» 
Зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Мрія»  Дитячо-юнацького центру, художній керівник Оксана  Тамбовцева 
 
2. «Попурі» 
Зразковий художній колектив ансамбль сучасного танцю «Візаві» школи І-ІІІ ступенів № 62, художній керівник Валентина Солоденко
 
3. «Пасадобль»  
Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Гопак» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художні керівники Інна Борзенкова та Ірина Бєльтюкова 
 
3. «Сучасний танець» 
Хореографічний гурток «Крок уперед» Київської інженерної гімназії, художній керівник – педагог-організатор Тетяна Пономаренко 
 
3. RUN 
Ансамбль сучасного танцю «Юла» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт», художній керівник Ксенія Короткевич 
 
 

Голосіївський район

Вокал

Молодша група 
 
2. Imagine  
Єва Ткачук, солістка Талант-центру «М’юзіСмузі», художній керівник Тетяна Матвеєнко
 
2. «До щастя крок» 
Катерина Матвеєнко, солістка Талант-центру «М’юзіСмузі», художній керівник Тетяна Матвеєнко 
 
3. Вікторія Сєростанова
Солістка зразкового художнього колективу вокальної студії «Естрадна пісня»  ЦДЮТ, художній керівник Тетяна  Тимошенко
 
3.  «Осінь» 
Ансамбль «Крок за кроком» зразкового художнього колективу вокальної студії «Естрадна пісня»  ЦДЮТ, художній керівник Тетяна  Тимошенко
 
 
Середня група 
 
1. «Зелен клен» 
Таісія Мартинів, солістка хору «Веселка» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка,  художній керівник – відмінник освіти України Лідія Дроздовська  
 
2. «Колискова» 
Зразковий художній колектив вокальний ансамбль «Весняночка» Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району, художній керівник Лілія Татар 
 
2. «Назустріч долі»
Тетяна Вишневська, солістка студії вокалу «JAM» Центру позашкільної освіти, художній керівник Оксана Меркулова
 
3. «Намалюй»  
Анастасія Оніщенко, солістка студії вокалу «JAM» Центру позашкільної освіти, художній керівник Оксана Меркулова
 
3. «Коли співають діти» 
Молодша група хору «Веселка» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка,  художній керівник – відмінник освіти України Лідія Дроздовська, солістка Софія Бобровицька
 
3. «Поліна»  
Назарій Сукач, соліст Талант-центру «М’юзіСмузі», художній керівник Тетяна Матвеєнко 
 
 
Старша група 
 
1. «Ой у гаю, при Дунаю»  
Софія Погоріла, солістка вокальної студії Центру культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету, директор Любомир Шишак, керівник Тетяна Петриченко 
 
2. «Запали вогонь»  
Ірина Білецька, солістка вокальної студії Центру культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету, директор Центру культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету Любомир Шишак, керівник Тетяна Петриченко 
 
3. «Я козачка твоя» 
Олена Малюта, солістка вокальної студії Центру культури і мистецтв Київського національного лінгвістичного університету, директор Любомир Шишак, керівник Тетяна Петриченко 
 

Хореографія

Молодша група 
 
1. «Варварка» 
Народний художній колектив ансамбль танцю «Вербиченька» школи I-III ступенів № 286 м. Києва Голосіївського району м. Києва, художні керівники – Наталія Назаренко та заслужений артист України Микола Назаренко
 
2. «Чудетство»  
Колектив сучасного танцю Soul dance Центру всебічного розвитку «Артльорн» Голосіївського району м. Києва, художній керівник Оксана Коваленко 
 
3. «Парасольки» 
Художній колектив ансамбль танцю «Вербиченька» школи I-III ступенів № 286 м. Києва Голосіївського району м. Києва, художні керівники – Наталія Назаренко та заслужений артист України Микола Назаренко
 
3. «Карапет»  
Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Усмішка сонця» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка, художні керівники Лариса та Антоніна Жучинські 
 
 
Середня група 
 
1. Єврейський танець «Молодша сестра» 
Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Усмішка сонця» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка, художні керівники Лариса та Антоніна Жучинські
 
2. «Вирій почуттів» 
Хореографічний ансамбль «Дзиґа», художні керівники  Ольга Харчук та Тетяна Спиридонова 
 
3. «Ранок понеділка»  
Колектив сучасного танцю Soul dance Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Оксана Коваленко 
 
 
Старша група 
 
1. Сучасний танець «Симфонія»  
Народний хореографічний колектив «Оксамит» Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія», художній керівник – вчитель-методист Оксана Чечельницька 
 
2. Демі-класичний танець «Зірка ясная»  
Народний хореографічний колектив «Оксамит» Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія» міста Бровари, художній керівник – вчитель-методист Оксана Чечельницька 
 
2. Естрадний танець «Танці-шманці»  
Народний хореографічний колектив «Оксамит» Дитячого естетико-натуралістичного центру «Камелія», художній керівник – вчитель-методист Оксана Чечельницька 
 
2. «Подільський козачок» 
Народний художній колектив ансамбль танцю «Вербиченька» школи I-III ступенів № 286, художні керівники – Наталія Назаренко та заслужений артист України Микола Назаренко
 
3. «Гострі кігтики» 
Колектив сучасного танцю Soul dance Центру всебічного розвитку «Артльорн», художній керівник Оксана Коваленко 
 
3. Корейський танець «Пхуче-Чхум»  
Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Усмішка сонця» гімназії № 59 ім. Олександра Бойченка, художні керівники Лариса Та Антоніна Жучинські 
 

Інформація цього розділу з’явиться найближчим часом.

Підпишіться на розсилку і ми повідомимо вас про це.